021-33324980

پودر سنگ

پودر سنگ

پودر سنگ چیست؟

پودر سنگ  یا آرد سنگ یا خاک سنگ باقی مانده های کوبیده شده و پودر شده از سنگ ها و کانی های معدنی است که به روش طبیعی و یا صنعتی تولید می گردد. موارد مختلفی در طبیعت نظیر تحرک یخچال های طبیعی و جریان های آبی نظیر رودخانه ها موجب می شود که صخره ها و پاره سنگ های بر روی هم ساییده شده و قطعات کوچک و کوچک تری از آن برجای ماند. سایش متقابل سنگ ها موجب تولید پودر سنگ های گوناگون سیلیسی ، گرانیتی ، آهکی ، کربناته و ... در رنگ های گوناگون و سایز های متنوع می شود.

 

موارد کاربرد و مصرف پودر سنگ

پودر خاک سنگ دارای ویژگی های سنگ هایی معدنی است و بیشتر در صنایع ساختمانی و راه سازی به عنوان ملات و فیلر مصرف می شود. از پودر سنگ در ترکیب با سیمان برای تولید بتن استفاده می کنند. این کار علاوه بر اینکه سبب کاهش هزینه های تولید بتن خواهد شد همچنین کیفیت آن را افزایش داده و مانع ترک خوردن و ایجاد شکاف پس از خشک شده می شود. پودر خاک سنگ دارای رنگ های گوناگونی است. رنگ آن برای ترکیب با سیمان سفید و بنا سازی ساختمان ها مناسب می باشد. همچنین در صنایع ذوب آهن و فولاد سازی ، تولید رنگ و رزین هم از پودر خاک سنگ به عنوان پرکنی مناسب استفاده می شود.

پودر سنگ stone powder

انواع پودر سنگ

با توجه به گستردگی مصارف پودر خاک سنگ در کشور ، کارخانه سینا تولید اقدام به کوبش و عرضه انواع گوناگون خاک سنگ می نماید. با توجه به نیاز صنایع و کاربرد های خاک سنگ می توان به پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ قم ، پودر خاک سنگ آهک ، پودر سنگ سوپر ، پودر سنگ سبزوار  ، پودر سنگ ساوه و ... در انواع مش بندی های گوناگون اشاره نمود که در کیسه های 25 تا 40 کیلوگرمی بسته بندی می شود. پودر خاک سنگ های سفید رنگ مانند سنگ جوشقان به دلیل گستره بیشتر مصارف دارای کاربرد وسیع تری هستند و با توجه به کیفیت بالاتر آن ها ، از قیمت گران تری هم برخوردارند. 

پودر سنگ, خاک سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ, تولید پودر سنگ, کارخانه پودر سنگ, تولید کننده پودر سنگ, پودر سنگ جوشقان, پودر سنگ قم,

قیمت پودر سنگ

پودر خاک سنگ یکی از ارزان ترین مواد مورد مصرف در تهیه ملات جهت ساخت و ساز است. عموما از پودر سنگ برای کاهش هزینه تهیه ملات و افزایش حجم آن استفاده می شود. قیمت این محصول بر اساس نوع آن مشخص می گردد زیرا از کیفیت های متفاوتی برخوردار است. همچنین رنگ ، بسته بندی ، سایز و دانه بندی پودر خاک سنگ هم در قیمت نهایی آن ماثر می باشد. قیمت پودر سنگ ساختمانی که در امور ساختمان سازی و راه سازی و در حجم زیاد استفاده می شود ارزان تر از پودر مصرفی در کاربردهایی همچون رنگ سازی ، تولید چسب ، رزین ، پلیمر و مجسمه سازی است. برای دریافت آخرین قیمت پودر سنگ با کارشناسان سینا تولید تماس حاصل نمایید.

 

تولید پودر سنگ

با توجه به اینکه خاک سنگ صنعتی به نسبت نوع تولید شده در طبیعت ، بیشتر مورد نظر مصرف کنندگان قرار دارد ، کارخانه پودر سنگ سینا تولید از آسیاب ها و دستگاه های سنگ شکن قدرتمند و سرند های گوناگونی برای تولید پودر سنگ استفاده می نماید. محصول ما برای سالیان طولانی توسط فعالان بخش ساخت و ساز و مصرف کنندگان گرامی استفاده شده و از کیفیت و قیمت مناسبی بر خوردار است. همچنین به دلیل کوبش انواع مختلف سنگ های معدنی ، نیاز انواع صنایع قابل تامین می باشد. به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و یا خرید پودر سنگ با بخش بازرگانی گروه صنعتی سینا تولید تماس حاصل فرمایید.

پودر سنگ جوشقان - 4.6 out of 5 based on 20 votes

پودر سنگ جوشقان

انواع پودر سنگ - 5.0 out of 5 based on 8 votes

انواع پودر سنگ

پودر سنگ قم - 4.7 out of 5 based on 12 votes

پودر سنگ قم

پودر سنگ آهک - 4.7 out of 5 based on 11 votes

پودر سنگ آهک

پودر سنگ مرداب - 4.8 out of 5 based on 18 votes

پودر سنگ مرداب

پودر سنگ در کشاورزی - 3.9 out of 5 based on 10 votes

پودر سنگ در کشاورزی

پودر سنگ ساختمانی - 3.8 out of 5 based on 5 votes

پودر سنگ ساختمانی

فروش پودر سنگ در مشهد - 3.8 out of 5 based on 5 votes

فروش پودر سنگ در مشهد

پودر سنگ الیگودرز - 5.0 out of 5 based on 2 votes

پودر سنگ الیگودرز

کارخانه پودر سنگ - 5.0 out of 5 based on 4 votes

کارخانه پودر سنگ

پودر سنگ از کجا تهیه کنیم - 4.7 out of 5 based on 3 votes

پودر سنگ از کجا تهیه کنیم

پودر سنگ سفید - 5.0 out of 5 based on 3 votes

پودر سنگ سفید

پودر سنگ چه تفاوتی با سیمان سفید دارد؟ | تشخیص سیمان سفید از پودر سنگ - 5.0 out of 5 based on 2 votes

پودر سنگ چه تفاوتی با سیمان سفید دارد؟ | تشخیص سیمان سفید از پودر سنگ

پودر سنگ مرمر | marble powder | پودر سنگ مرمریت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

پودر سنگ مرمر | marble powder | پودر سنگ مرمریت

پودر سنگ صادراتی | صادرات پودر سنگ (خاک سنگ) - 5.0 out of 5 based on 4 votes

پودر سنگ صادراتی | صادرات پودر سنگ (خاک سنگ)

فروش پودر سنگ تهران | قیمت پودر سنگ در تهران - 5.0 out of 5 based on 1 vote

فروش پودر سنگ تهران | قیمت پودر سنگ در تهران

آهک

سود پرک

سود مایع

اسید هیومیک
بنتونیت

آهک،سود پرک،سود مایع

با ما در ارتباط باشید

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

ایمیل
ورودی نامعتبر است

توضیحات
ورودی نامعتبر است

تماس با ما

mahdban Copy 75  تلفن دفتر تهران : 02133324980
iphone 38345  همراه : 09128124103 - 09334134599

 


 ایمیل : info@sinato.ir