عرضه و فروش پودر سنگ

کارخانه آهک و پودر سنگ سینا تولید در استان قم و در مرکز کشور واقع شده است. این مجموعه با در اختیار داشتن معدن عظیم و امکانات فراوان و با تولید انواع آهک خام و فراوری شده و همچنین انواع پودر سنگ ارزان قیمت و یا مرغوب ، با بسیاری از صنایع مختلف در جای جای کشور ارتباط نزدیکی دارد. با توجه به این که پودر سنگ یک ماده معدنی پر کاربرد ، خنثی و ارزان قیمت مورد استفاده در بسیاری از صنایع تولیدی و ساختمانی است ، بنابراین سالیانه صدها هزار تن از آن در کشور مصرف می شود.

انواع پودر سنگ تولیدی و مورد استفاده در بخش های صنعتی و ساخت و ساز عبارتند از:

– پودر سنگ جوشقان

– پودر سنگ قم

– پودر سنگ رنگی

– پودر سنگ سفید

– پودر سنگ آهک

– پودر سنگ سوپر و معمولی

– پودر سنگ مرمریت

– پودر سنگ گرانیت

– پودر سنگ گچ

پودر سنگ یا پودر خاک سنگ در بسیاری از صنایع به عناوین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پودر سنگ در فعالیت های ساختمانی به عنوان یکی از ارکان اصلی در تولید ملات در ترکیب با سیمان و گچ مصرف می شود. زیرا پودر سنگ باعث افزایش استحکام و سختی ملات پس از خشک شدن خواهد شد. همچنین در تولید آسفالت نیز میزان فراوانی پودر سنگ مصرف می شود.

در تولید بسیاری از محصولات نظیر تولید سرامیک و کاشی و برخی مصالح ساختمانی از پودر سنگ به عنوان فیلر استفاده شده و همچنین تهیه قالب های ریخته گری فلزات ، استفاده به عنوان رنگ و پوشش و … نیز از پودر سنگ یا خاک سنگ استفاده زیادی می شود.

به اطلاع صاحبان صنایع گوناگون می رساند ، کارخانه آهک و پودر سنگ سینا تولید با امکانات فراوان و ظرفیت بالای تولید ، برای بیش از یک دهه است که اقدام به عرضه و فروش پودر سنگ در مشهد و دیگر شهر های کشور با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی می نماید.