021-33324980

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه | کربنات کلسیم پودری

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم چیست

کربنات کلسیم میکرونیزه یا کربنات کلسیم پودری یکی از محصولات پر کاربرد در صنایع مختلف است. کربنات کلسیم نوعی ماده معدنی فراوان در طبیعت می باشد که به راحتی استخراج شده و به صورت خام یا فراوری شده یا با اندازه ذرات متنوع برای مصارف گوناگون کاربرد دارد. یکی از انواع این محصول که در صنایع مختلف مصرف می شود ، کربنات کلسیم میکرونیزه است. به این معنی که پس از استخراج سنگ کلسیم کربنات از معادن ، آن را به کارخانه منتقل نموده و توسط فک های کوبشی آن را می کوبیم. در مرحله بعدی ، خاک کوبیده شده کلسیم کربنات از میان توری های خاصی به نام سرند عبور داده می شود تا تنها اندازه ذرات مورد نظر به دست بیاید.

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه دارای سایز های مختلفی است و تنها به یک محصول اطلاق نمی شود. اصولا به پودر ریز تر از سایز 75 میکرون ، میکرونیزه گفته می شود. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم بسیار ریز بوده و از نظر ظاهری شبیه مثل آرد می باشد. اندازه ذرات پودر کربنات کلسیم با اصطلاحی به نام "مش" شناخته می شود مثلا کربنات کلسیم مش 1500 یا پودر کربنات کلسیم مش 2500 که این اعداد نشانگر سایز کلسیم کربنات بوده و هر چه عدد بزرگ تر شود ، یعنی سایز آن کوچک خواهد بود.

 

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

همان طور که گفته شد ، پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را می توان با اندازه ذرات متفاوتی تولید نمود که با سفارش مصرف کنندگان این محصول تعیین می شود. هر چه اندازه ذرات ریز تر باشد ، تولید آن مشکل تر و محصول به دست آمده کمتر می شود که در نتیجه بر قیمت آن ماثر خواهد بود. از طرفی نوع بسته بندی محصول هم با توجه سفارش مصرف کننده دارای تنوع است مثلا می تواند آن را در کیسه های معمولی یا پلی اتیلن یا پارچه ای کیسه گیری نمود. نوع بسته بندی هم بر قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه و پودری تاثیر دارد. سومین مورد ماثر بر قیمت پودر میکرونیزه کربنات کلسیم ، نوع طبیعی یا سنتزی آن است. با توجه به کیفیت بالاتر کربنات کلسیم رسوبی ، قیمت این محصول بسیار گرانتر از سنگ کوبیده شده کلسیم کربنات خواهد بود.

micronized calcium carbonate

صادرات کربنات کلسیم میکرونیزه

کشور ما از نظر وجود معادن یکی از غنی ترین مناطق جهان است. معادن مختلف کلسیم کربنات در شهرهای کشور وجود دارد و همچنین مش های مختلف این محصول قابل تولید است. صادرات پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به کشور های همسایه نظیر عراق ، افغانستان ، ترکیه ، ارمنستان و ... برای کشور ارز آوری داشته و به میزان فراوانی توسط کارخانه تولید کربنات کلسیم سینا تولید انجام می شود. صادرات کربنات کلسیم با دانه بندی های مختلف در کیسه های یک تنی جامبوبگ و یا داخل کیسه های 25 کیلوگرمی قرار گرفته روی پالت صورت می گیرد.

 

انواع پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

- کربنات کلسیم مش 200

- کربنات کلسیم مش 325

- کربنات کلسیم مش 400

- کربنات کلسیم مش 600

- کربنات کلسیم مش 800

- کربنات کلسیم مش 1200

- کربنات کلسیم مش 1500

- کربنات کلسیم مش 2500

- کربنات کلسیم مش 3500

 

فروش کربنات کلسیم میکرونیزه

کارخانه تولید کربنات کلسیم سینا تولید ، بزرگ ترین تولید کننده انواع کربنات کلسیم میکرونیزه و کربنات کلسیم پودری در کشور است. خط تولید کربنات کلسیم میکرونیزه این مجموعه بسیار پیشرفته و مجهز بوده و امکان تولید انواع محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان داخلی و خارجی را داریم. همچنین بسته بندی های متناسب با مصارف گوناگون در کارخانه سینا تولید انجام شده و نیاز مصرف کنندگان محترم کاملا قابل تامین است.

micronized calcium carbonate powder

کاربرد کربنات کلسیم میکرونیزه

با وجود اینکه سنگ کربنات کلسیم تنها در صنایع ساختمانی کاربرد دارد ولی با پودر کردن آن می توان زمینه های مصرف این محصول را به شکل چشمگیری گسترش داد. پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به صورت گسترده ای در تولید کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد و یک حجم دهنده عالی برای این صنعت است. نقش حجم دهندگی و فیلر بودن کربنات کلسیم پودری در صنایع دیگری همچون تولید رنگ و پوشش ، رزین و ترکیبات پلیمری ، تولید مواد شیمیایی ، تولید محصولات پلاستیکی ، لاستیک سازی و ... گسترش یافته است. کربنات کلسیم میکرونیزه با دانه بندی مشخص در صنعت پتروشیمی و استخراج چاه های نفت و گاز استفاده می شود.

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه | کربنات کلسیم پودری - 5.0 out of 5 based on 4 votes

نظر دادن

نظرات

آهک

سود پرک

سود مایع

اسید هیومیک
بنتونیت

آهک،سود پرک،سود مایع

با ما در ارتباط باشید

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

ایمیل
ورودی نامعتبر است

توضیحات
ورودی نامعتبر است

تماس با ما

mahdban Copy 75  تلفن دفتر تهران : 02133324980
iphone 38345  همراه : 09128124103 - 09334134599

 


 ایمیل : info@sinato.ir