وازلین صنعتی چیست

وازلین گرید صنعتی یک ترکیب هیدروکربنی نیمه جامد و نیمه شفاف است که معمولا رنگ آن به زردی می زند. همانگونه که از نام وازلین صنعتی پیداست ، این ماده برای مصارف بهداشتی و آرایشی مناسب نیست زیرا فرایند های تصفیه بر روی آن انجام نشده و ممکن است حاوی برخی مواد مضرر برای سلامت انسان باشد. وازلین گرید صنعتی یک روغن پترولیوم است که مزایای مناسبی برای برخی صنایع در پی دارد.

موارد مصرف وازلین صنعتی

وازلین گرید صنعتی در صنایع مختلفی به عنوان روانکار و یا پوشش دهنده مصرف می شود. صنایعی همچون تولید پلاستیک ، چرم سازی و دباغی ، صنایع مرتبط با چوب ، موادی که باید از رطوبت و آب به دور باشند ، صنایع اتومبیل سازی و ماشین آلات صنعتی از این نوع وازلین سود می برند. وازلین همچنین یک پوشش دهنده مناسب در برابر رطوبت و تاثیرات مخرب آن بر مواد مختلف است.

وازلین صنعتی

بسته بندی وازلین صنعتی

به طور معمول ، بسته بندی وازلین در بشکه ۵۵ کیلوگرمی پلاستیکی و یا بشکه ۱۷۵ کیلوگرمی فلزی انجام می گیرد. هر کانتینر ۲۰ فوتی می تواند حاوی ۱۱۰ عدد بشکه وازلین باشد. همچنین می توان از ایزوتانک و فلکسی تانک نیز برای جابجایی وازلین در حجم زیاد ۲۰ تا ۲۲ تن استفاده نمود.

وازلین صنعتی

فروش وازلین صنعتی

به اطلاع مصرف کنندگان داخلی و همچنین بازرگانان و صادرکنندگان گرامی می رساند ، در صورت تمایل به خرید وازلین گرید صنعتی و همچنین وازلین بهداشتی با کیفیت بسیار مطلوب و مرغوب ، با بخش بازرگانی سینا تولید تماس حاصل فرمایید.