021-33324980

وازلین صادراتی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

صادرات وازلین

وازلین یک ترکیب هیدروکربنی و محصول صنایع پتروشیمی است که از تصفیه نفت خام بدست می آید. بنابراین روغن وازلین در کشورهایی که دارای صنایع پتروشیمی و استخراج نفت هستند تولید می گردد. ایران هم یک کشور نفت خیز بوده و امکان تولید وازلین برای صادرات به دیگر کشور ها را دارد. روغن وازلین یا ژله پترولیوم یکی از اصلی ترین مواد اولیه در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. چربی موجود در اکثر کرم ها و لوسیون ها در اثر وازلین ایجاد می شود. البته وازلین صنعتی هم وجود دارد که در موارد صنعتی مختلف کاربرد دارد. وازلین صادراتی کشور در هر دو نوع وازلین بهداشتی و وازلین صنعتی می باشد.

 

فروش وازلین صادراتی

وازلین صادراتی در بشکه های 175 کیلوگرمی بسته بندی می شود. مشخصات فنی وازلین صادراتی ، بسته به مواردی از قبیل میزان خلوص ، رنگ ، چربی و اینکه از نوع وازلین بهداشتی باشد یا وازلین صنعتی ، متفاوت است. مقصد صادرات وازلین ایران معمولا به کشور های همسایه نظیر عراق ، ترکمنستان ، ترکیه ، افغانستان و روسیه می باشد.

کارخانه وازلین سینا تولید ، انواع مختلف وازلین را در بسته بندی بشکه 55 کیلوگرمی و 175 کیلوگرمی تولید کرده و برای مصرف در صنایع داخلی و یا صادرات به دیگر کشورها در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. فروش وازلین صادراتی به همراه انجام امور گمرکی ، ارائه اسناد و مجوزات صادراتی و ارسال محصول تا مرزهای خروجی کشور خواهد بود. به منظور خرید وازلین و یا اطلاع از قیمت محصول با ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت وازلین صادراتی

همانطور که ذکر شد ، وازلین یک محصول صنایع پتروشیمی است بنابراین مواد اولیه تولید آن توسط پتروشیمی های دولتی تامین می گردد. قیمت وازلین وابسته به سیاست گذاری دولت ، نوسانات ارزی و هزینه های جانبی تولید این محصول است. کارخانه سینا تولید به عنوان تولید کننده وازلین ، بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت وازلین صادراتی را به بازرگانان و صادر کنندگان گرامی ارائه می نماید.

وازلین صادراتی - 3.7 out of 5 based on 3 votes

نظر دادن

نظرات

آهک

سود پرک

سود مایع

اسید هیومیک
بنتونیت

آهک،سود پرک،سود مایع

با ما در ارتباط باشید

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

ایمیل
ورودی نامعتبر است

توضیحات
ورودی نامعتبر است

تماس با ما

mahdban Copy 75  تلفن دفتر تهران : 02133324980
iphone 38345  همراه : 09128124103 - 09334134599

 


 ایمیل : info@sinato.ir