سولفات آلومینیوم یکی از مهم ترین مواد مورد مصرف در صنایع تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب صنعتی در جهان است. این محصول همچنین در صنایع گوناگون از چرم سازی گرفته تا موارد بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. اما مسئله بسیار با اهمیت در تمامی این مصارف ، کیفیت و آنالیز سولفات آلومینیوم است. آنالیز سولفات آلومینیم نشان دهنده کیفیت محصول و امکان استفاده از آن در موارد مختلف می باشد.

رایج ترین نوع سولفات آلومینیم در ایران که آن را برای مصرف در کلیه صنایع مناسب می دانند ، پودر سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد است. بالاترین خلوصی که می توان سولفات آلومینیوم را به روش های صنعتی و در حجم بالا تولید نمود ، خلوص ۱۷ درصد می باشد. در واقع محصول تولیدی بسیاری از تولید کنندگان سولفات آلومینیوم در ایران دارای خلوص بسیار پایین تری است. بخصوص برای موارد صادراتی به کشور های همسایه ، آنالیز سولفات آلومینیوم اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه میزان زیادی از سولفات آلومینیوم تولیدی در ایران به کشور های عراق ، ترکمنستان ، افغانستان و … صادر می گردد ، چنانچه خلوص محصول ارسالی با آنالیز سولفات آلومینیم مطابقت نداشته باشد ، اجازه ورود به کشور مقصد صادر خواهد شد.

آنالیز سولفات آلومینیوم سینا تولید

سولفات آلومینیم سینا تولید به منظور تامین نیاز تمامی مشاغل و صنایع مصرف کننده سولفات آلومینیوم ، این محصول را با دو آنالیز مختلف و قیمت های متنوع عرضه می نماید. برای تامین نیاز در صنایع تصفیه آب ، تولید مواد آتش نشانی ، صنایع کارتن ، کاغذ و مقوا از آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۶ تا ۱۷ درصد استفاده می شود ولی به منظور مصارف حساس تر همچون تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ، تولید رزین ، کاتالیست و موارد صادراتی ، آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد

Aluminium Sulfate 17% Analysis
 ردیفعنواننتیجه
 ۱ اکسید آلومینیوم حداقل ۱۷%
 ۲ پی اچ ۳٫۵
 ۳ مواد نامحلول ۰٫۱% وزنی
 ۴ اکسید آهن حداکثر ۵۰ پی پی ام

آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۶ درصد

Aluminium Sulfate 16% Analysis
 ردیفعنواننتیجه
 ۱ اکسید آلومینیوم حداقل ۱۶%
 ۲ پی اچ ۲٫۴
 ۳ مواد نامحلول ۰٫۴% وزنی
 ۴ اکسید آهن حداکثر ۶۰ پی پی ام

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد و یا ۱۶ درصد برای مصرف در صنایع داخلی و یا جهت صادراتی به کشورهای همسایه با ما در کارخانه سولفات آلومینیوم سینا تولید تماس حاصل فرمایید.