قیمت سولفات آلومینیوم

قیمت سولفات آلومینیوم در ایران بر اساس مالفه های مختلفی که در تولید آن تاثیر گذار هستند مشخص می شود. سولفات آلومینیوم یک ماده شیمیایی پر کاربرد ، بخصوص در صنعت تصفیه آب و فاضلاب است. تقریبا در تمامی انواع پک تصفیه آب و فاضلاب که در تصفیه خانه های شهری و یا تصفیه فاضلاب کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد ، از سولفات آلومینیم در کنار دیگر مواد شیمیایی همچون آهک هیدراته ، پلی آلومینیوم کلراید ، سولفات آهن و … استفاده می شود.

اما سولفات آلومینیوم ، ترکیبی از مواد شیمیایی و معدنی گوناگون نظیر نمک های آلومینیم ، کاستیک سودا ، بوکسیت و اسید سولفوریک است. در نتیجه قیمت هر یک از این مواد در نهایت بر قیمت سولفات آلومینیوم تاثیرگذار خواهد بود. بسته بندی این ماده نیز از دیگر موارد مهم در قیمت نهایی است زیرا می توان آن را در کیسه های پلی اتیلن یا کاغذی در حجم های گوناگون از ۱۰ کیلوگرم تا کیسه جامبوبگ بسته بندی نمود.

با وجود آنکه سولفات آلومینیوم یک محصول تولید شده در ایران است ولی از آنجا که برخی مواد ماثر در تولید آن نظیر کاستیک سودا ، اسید سولفوریک و کیسه های بسته بندی ، محصول صنایع پتروشیمی بوده و یا جنبه صادراتی دارند ، بنابراین نوسانات قیمت ارز و کم شدن عرضه این مواد بر قیمت سولفات آلومینیوم ماثر هستند. در نهایت ، هزینه های جانبی همچون قیمت حامل های انرژی و تورم نیز تاثیر خود را خواهد داشت.

سولفات آلومینیوم با کیفیت باید دارای مشخصات خاصی همچون خلوص ۱۷ درصد ، حالت پودری ، رنگ سفید و عدم وجود مواد ناخالص باشد. عدم وجود هر یک از این موارد می تواند تاثیر سوء بر عملکرد آن به خصوص در بخش تصفیه آب آشامیدنی داشته باشد. اما گاهی تولید کنندگان برای کاهش قیمت سولفات آلومینیوم این موارد را رعایت نمی کنند. یکی از مهم ترین تخلفات صورت گرفته در زمینه تولید سولفات آلومینیوم ، افزودن مواد ناخالص به آن به منظور کاهش قیمت است. این امر سبب کاهش کیفیت و خلوص سولفات الومینیم خواهد شد به طور که گاهی شاهد خلوص ۱۴ و ۱۵ درصد نیز هستیم. مسلما کاهش خلوص سولفات آلومینیوم سبب کاهش عملکرد آن و یا در مواردی ایجاد مشکل در تولید محصولات مرتبط خواهد شد.

 

ارزان ترین قیمت سولفات آلومینیوم

قائدتا ارزان ترین قیمت سولفات آلومینیوم و بهترین کیفیت آن را باید از یک تولید کننده‌ی معتبر خواست زیرا علاوه بر آگاهی کامل از اصول صحیح تولید ، برای دفاع از اعتبار خود ، اقدام به تولید محصولی با کیفیت و با ثبات می نماید. همچنین به دلیل خرید مواد اولیه با حداقل قیمت و افزودن یک سود معقول ، قیمت سولفات آلومینیوم مناسب خواهد بود.

 

قیمت سولفات آلومینیوم سینا تولید

کارخانه تولید سولفات آلومینیوم سینا تولید دارای سابقه طولانی در زمینه تولید این محصول با کیفیت عالی و به میزان زیاد است. به دلیل کیفیت بالای محصول این کارخانه و نیاز کشور های همسایه بخصوص عراق ، بیشتر سولفات آلومینیوم تولیدی در این مجموعه صادر می شود. همچنین قیمت سولفات آلومینیوم تولیدی ما برای مصرف در صنایع تصفیه آب و فاضلاب و دیگر صنایع تولیدی بسیار مناسب و رقابتی است. به منظور آگاهی از آخرین قیمت سولفات آلومینیوم برای مصارف داخلی و صادراتی و یا خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.