شرایط فروش بنتونیت در تهران

در استان تهران از بنتونیت خاک رس به منظور مصرف در صنایع مختلفی مانند ساختمانی سازی ، تصفیه خانه های آب آشامیدنی ، باغداری ، حفر چاه ، ارتینگ و … استفاده می شود. هر صنعتی نیازمند بنتونیت خاص خود با مشخصات مخصوصی است که می تواند از نوع بنتونیت میکرونیزه ، پودری ، فراوری شده یا کلوخه ای باشد که البته رنگ آن نیز در برخی مصارف مهم است. فروش بنتونیت در تهران به دلیل گستره‌ی وسیع این استان ، جمعیت زیاد و صنایع و زمین های باغداری به میزان فراوانی انجام می شود.

صنایع ساختمانی یکی از زمینه های گسترده فروش بنتونیت در تهران می باشد. از بنتونیت سدیمی به عنوان یک سیلانت و ماده تورم پذیر طبیعی برای پر کردن فضا های خالی میان ساختمان ها ، اطراف سیلو ها و ترکیب با مصالح و ملات ساختمانی استفاده می شود. از بنتونیت کلسیمی نیز برای مخازن اسیدی ، تقویت خاک باغات میوه و برخی مصارف خاص استفاده می گردد. حفر چاه ارت و چاه آب نیز نیازمند مصرف بنتونیت است.

فروش بنتونیت در تهران به صورت کلوخه و میکرونیزه صورت می گیرد و بسته بندی آن نیز با توجه به نوع بنتونیت و نیاز مصرف کنندگان قابل تعیین می باشد. مصرف کنندگان بنتونیت خاک رس در هنگام خرید این محصول باید به نکات مختلفی نظیر میزان جذب آب ، ییلد بنتونیت و در صورت لزوم رنگ بندی آن توجه داشته باشند. چنانچه بنتونیت از جذب آب بالایی برخوردار نباشد ، عملا قادر به براورده کردن نیاز مصرف کنندگان نخواهد بود. همچنین بنتونیت چاه ارت یا همان بنتونیت فعال باید به درستی اکتیو شود تا مورد تایید مهندسین ناظر قرار گیرد. انواع بنتونیت مصرفی مورد استفاده در تهران عبارتند از:

– بنتونیت سدیمی

– بنتونیت کلسیمی

– بنتونیت سفید

– بنتونیت چاه ارت (بنتونیت اکتیو)

– بنتونیت کلوخه و بنتونیت میکرونیزه

– بنتونیت خوراک دام و طیور

– بنتونیت کشاورزی

به اطلاع مصرف کنندگان و همشهری های گرامی می رساند ، معدن و کارخانه بنتونیت سینا تولید برای سالیان طولانی است که اقدام به تولید و فروش بنتونیت در تهران در انواع گوناگون و بسته بندی های متنوع می نماید. در صورت نیاز به خرید بنتونیت سدیمی و کلسیمی با کیفیت عالی و قیمت مناسب با بخش بازرگانی سینا تولید تماس حاصل فرمایید.