بنتونیت خاک رس را از کجا بخریم؟

بنتونیت خاک رس یکی از مواد معدنی پر اهمیت است و موارد مصرف زیادی دارد. اما اینکه بنتونیت خاک رس را از کجا تهیه کنیم مسئله مهمی است زیرا بنتونیت دارای مشخصات فنی و انواع گوناگونی می باشد که بر کارایی و عملکرد آن ماثر است. صنایع مختلف به صورت تخصصی از انواع متنوع بنتونیت استفاده می کنند. برای مثال بنتونیت کلسیم دار با بنتونیت سدیمی دارای تفاوت های فاحشی است که در صورت عدم اطلاع مصرف کننده ، ممکن است جوابگوی مناسبی برای هدف وی نبوده و یا حتی موجب خراب شدن محصول نهایی شود. مواردی چون میزان جذب آب ، روغن و یون ها ، ییلد ، توان تورم پذیری ، مقدار ناحالصی های موجود نظیر سیلیس و آهن و بسیاری موارد دیگر بر خصوصیات فیزیکی و شیمیایی بنتونیت تاثیرگذار است.

مجموعه سینا تولید با در اختیار داشتن چندین معدن و کارخانه تولید بنتونیت در شهرهای مختلف کشور ، امکان تولید انواع بنتونیت در مش بندی های متفاوت به منظور مصرف در صنایع مختلف تولیدی و خدماتی را دارد. عواملی همچون دارا بودن معادن بنتونیت سدیمی و کلسیمی با کیفیت بالا ، دستگاه های سنگ کوبی و آسیاب های پیشرفته ، سرند های گوناگون و سیستم سورتینگ ، امکان اکتیو کردن بنتونیت برای مصارفی نظیر چاه ارت ، امکان تولید بنتونیت با استاندارد های وزارت نفت ، امکان بسته بندی در انواع متنوع و یا ارسال فله ای و … ، همه و همه عواملی هستند که سبب شده کارخانه تولید بنتونیت سینا تولید قادر به تامین نیاز تمامی صنایع وابسته به بنتونیت در داخل کشور و یا تامین نیاز بازرگانان و صادرکنندگان برای صادرات بنتونیت به کشور های همسایه باشد. محصولات تولیدی در این مجموع عبارتند از:

–  بنتونیت حفاری

– بنتونیت چاه ارت

– بنتونیت بستر گربه

– بنتونیت خوراک دام و طیور

– بنتونیت صنعتی

– بنتونیت میکرونیزه و مش بندی

– بنتونیت سدیمی (سدیک)

– بنتونیت کلسیمی (کلسیم دار)

– بنتونیت API

– بنتونیت OCMA

– بنتونیت کشاورزی

به اطلاع کلیه مصرف کنندگان و کارخانجات در شهر های مختلف کشور و نیز صادر کنندگان محترم می رساند به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و یا خرید بنتونیت در انواع گوناگون آن با دفتر فروش کارخانه بنتونیت سینا تولید تماس حاصل فرمایید.