صادرات آهک و پودر سنگ کربنات کلسیم به عراق

عراق کشور همسایه ما و بزرگترین بازار اجناس ایرانی می باشد که تقریبا در هر زمینه ای از کشور ما واردات انجام می دهد. به دلیل اینکه عراق سال های زیادی درگیر جنگ ویرانگر بوده است ، مهم ترین نیاز آن به مواد اولیه مورد مصرف در بخش ساخت و ساز همچون آهک ، پودر سنگ ، سیمان و کربنات کلسیم می باشد. سالیانه هزاران تن از این اقلام از طریق پایانه های مختلف مرزی مانند قصر شیرین ، شلمچه ، پرویزخان ، مهران و خسروی از ایران به عراق صادر می شود.

 

آهک صادراتی به عراق

 آهک در زمینه های مختلف ساخت و ساز و صنایع تولیدی و خدماتی کاربرد دارد. صادرات آهک به عراق به منظور مصرف به جهت مصرف در امور ساختمانی و جاده سازی ، تصفیه آب و فاضلاب ، تولید سیمان و مصالح ساختمانی ، صنایع ذوب آهن و تولید فولاد و استخراج نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. آهک صادراتی به عراق از نوع سنگ آهک ، آهک زنده پودری و کلوخه و آهک هیدراته است. بسته بندی این محصول در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی بوده و به منظور حمل و نقل آسان تر ، بر روی پالت قرار گرفته و با شیرینگ و تسمه محکم می شود. همچنین می توان کیسه ها را داخل کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ هم قرار داد.

آهک صادراتی باید از خلوص بالایی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی داشته باشد در غیر این صورت صادرات آن در مرز دچار مشکل شده و مصرف کنندگانی عراقی را نیز ناراضی خواهد نمود. برای انجام صادرات نیاز به مدارک درخواستی همچون برگه آنالیز کالا ، پروانه تولید و فاکتور رسمی مورد تایید اداره دارایی می باشد.

 

کربنات کلسیم صادراتی به عراق

کربنات کلسیم ماده اولیه در تولید بسیاری از مواد شیمیایی نظیر آهک است. کربنات کلسیم اهمیت زیادی برای مصرف کنندگان عراقی در بخش های مختلف تولید و خدماتی دارد. این محصول معمولا به صورت پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با دانه بندی های بسیار ریز به کشور عراق صادر شده و در بخش ساختمانی ، تولید رنگ ، تولید شیشه ، نمای ساختمان ، تغزیه دام و طیور و تولید محصولات شیمیایی دیگر بکار گرفته می شود.

کربنات کلسیم صادراتی به عراق در انواع و دانه بندی های مختلفی تولید می گردد که هر یک در صنعت خاصی مورد مصرف قرار می گیرد. اندازه ذرات این محصول یا دانه بندی آن ، تاثیر مستقیمی بر قیمت خواهد داشت. همچنین نوع بسته بندی که می تواند کیسه ۲۵ کیلوگرمی ، جامبو یا پالت باشد هم بر قیمت کربنات کلسیم ماثر است. انواع کربنات کلسیم صادراتی به عراق عبارتند از:

– کربنات کلسیم کلوخه

– کربنات کلسیم مش ۵۰

– کربنات کلسیم مش ۱۰۰

– کربنات کلسیم مش ۲۰۰

– کربنات کلسیم مش ۴۰۰

– کربنات کلسیم مش ۸۰۰

– کربنات کلسیم مش ۱۲۰۰

– کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰

– کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰

 

پودر سنگ صادراتی به عراق

صادرات پودر سنگ به عراق بسیار گسترده بوده و این محصول از انواع سنگ های موجود در معادن تولید می گردد. پودر سنگ محصولی پر مصرف و ارزان قیمت است که در صنایع ساختمانی ، تولید رنگ و رزین ، تولید آهک و مصالح ساختمانی ، تولید شیشه و بلور ، بهینه سازی منابع آبی ، تولید کاغذ و مقوا و … بکار رفته و علاوه بر مزایای قابل توجهی که دارد ، سبب کاهش چشمگیر هزینه ها هم می شود. انواع پودر سنگ صادراتی به عراق عبارتند از:

– پودر سنگ کربنات کلسیم

– پودر سنگ آهک

پودر سنگ گرانیت

پودر سنگ مرمر

پودر سنگ گچ

 

فروش آهک و پودر سنگ صادراتی به عراق

کارخانه تولید آهک و کربنات کلسیم سینا تولید بزرگترین تولید کننده و صادر کننده آهک هیدراته ، آهک زنده ، آهک کلوخه ، پودر کربنات کلسیم میکرونیزه و پودر سنگ (خاک سنگ) به عراق می باشد. به اطلاع تجار و صادرکنندگان گرامی می رساند جهت صادرات محصول به عراق و انجام کلیه امور مرتبط از قبیل مش بندی ، کیسه گیری ، حمل و نقل و انجام تشریفات گمرکی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.