خرید و فروش سود پرک کاستیک سودا در ایران

خرید و فروش سود پرک کاستیک سودا در بازار ایران طی سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است. از جمله دلایل گسترش بازار فروش سود پرک می توان به افزایش صنایع مصرف کننده کاستیک سودا و نیز کارخانجات تولید کننده سود پرک اشاره نمود. سود پرك یک ماده شیمیایی سفید رنگ و جامد با ویژگی های قابل توجه شیمیایی است و طیف وسیعی از کاربردها برای آن وجود دارد.

فروش سود پرک در ایران بدون استثناء در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی دو جداره انجام می شود که یک استاندارد در بسته بندی کاستیک سودا است. اما به منظور انجام صادرات ، آن را بر روی پالت قرار داده و با سفلون و تسمه ، محکم می کنند. همچنین می توان از کیسه های جامبوبگ به منظور نگهداری بهتر و حمل و نقل آسان تر استفاده نمود. سود جامد در بازار ایران به دو صورت سود پرک و سود گرانول وجود دارد البته سود کاستیک گرانول خیلی اندک است.

قیمت سود پرک کاستیک سودا در بازار

کاستیک سودا چه به صورت سود پرک و یا سود مایع سوز آور ، یکی از محصولات صنایع پتروشیمی کشور محسوب می گردد. از آنجا که کلیه محصولات صنایع پتروشیمی تابعی از قیمت دلار می باشد ، بنابراین نوسات ارز در کشور تاثیر زیادی بر قیمت سود پرک و سود مایع دارد. به منظور دریافت قیمت روز سود پرک و سود مایع با سینا تولید تماس حاصل نمایید.

تولید کنندگان سود پرک در ایران

سود پرک بندر امام

سود پرک گوهر شیمی

سود پرک نیرو کلر

سود پرک کلران

سود پرک آراکس شیمی

سود پرک سمنان

سود پرک تبریز

سود پرک آرمان

سود پرک کریستال

 

خرید و فروش سود پرک صادراتی

صادرات سود پرك به دلیل ارزش پایین ریال و در نتیجه قیمت ارزان آن نسبت کاستیک سودا تولید شده در دیگر کشور ها ، از مزیت صادراتی زیادی برخوردار است. صادرات سود پرک ایران به کشورهای همسایه و به خصوص ترکیه و عراق ، کشورهای اروپایی و آفریقا می باشد.