021-33324980

وازلین صادراتی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

صادرات وازلین

وازلین یک ترکیب هیدروکربنی و محصول صنایع پتروشیمی است که از تصفیه نفت خام بدست می آید. بنابراین روغن وازلین در کشورهایی که دارای صنایع پتروشیمی و استخراج نفت هستند تولید می گردد. ایران هم یک کشور نفت خیز بوده و امکان تولید وازلین برای صادرات به دیگر کشور ها را دارد. روغن وازلین یا ژله پترولیوم یکی از اصلی ترین مواد اولیه در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. چربی موجود در اکثر کرم ها و لوسیون ها در اثر وازلین ایجاد می شود. البته وازلین صنعتی هم وجود دارد که در موارد صنعتی مختلف کاربرد دارد. وازلین صادراتی کشور در هر دو نوع وازلین بهداشتی و وازلین صنعتی می باشد.

 

فروش وازلین صادراتی

وازلین صادراتی در بشکه های 175 کیلوگرمی بسته بندی می شود. مشخصات فنی وازلین صادراتی ، بسته به مواردی از قبیل میزان خلوص ، رنگ ، چربی و اینکه از نوع وازلین بهداشتی باشد یا وازلین صنعتی ، متفاوت است. مقصد صادرات وازلین ایران معمولا به کشور های همسایه نظیر عراق ، ترکمنستان ، ترکیه ، افغانستان و روسیه می باشد.

کارخانه وازلین سینا تولید ، انواع مختلف وازلین را در بسته بندی بشکه 55 کیلوگرمی و 175 کیلوگرمی تولید کرده و برای مصرف در صنایع داخلی و یا صادرات به دیگر کشورها در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. فروش وازلین صادراتی به همراه انجام امور گمرکی ، ارائه اسناد و مجوزات صادراتی و ارسال محصول تا مرزهای خروجی کشور خواهد بود. به منظور خرید وازلین و یا اطلاع از قیمت محصول با ما تماس حاصل نمایید.

 

قیمت وازلین صادراتی

همانطور که ذکر شد ، وازلین یک محصول صنایع پتروشیمی است بنابراین مواد اولیه تولید آن توسط پتروشیمی های دولتی تامین می گردد. قیمت وازلین وابسته به سیاست گذاری دولت ، نوسانات ارزی و هزینه های جانبی تولید این محصول است. کارخانه سینا تولید به عنوان تولید کننده وازلین ، بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت وازلین صادراتی را به بازرگانان و صادر کنندگان گرامی ارائه می نماید.

وازلین صادراتی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

رسانه

نظر دادن

نظرات

آهک

سود پرک

سود مایع

اسید هیومیک
بنتونیت

آهک،سود پرک،سود مایع

با ما در ارتباط باشید

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

ایمیل
ورودی نامعتبر است

توضیحات
ورودی نامعتبر است

تماس با ما

mahdban Copy 75  تلفن دفتر تهران : 02133324980
iphone 38345  همراه : 09128124103 - 09334134599

 


 ایمیل : info@sinato.ir

دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر اجاره آپارتمان مبله در تهران آپارتمان مبله کفپوش اپوکسی مبل راحتی مشاوره خانواده اسکوتر برقی تعمیرات صندلی اداری سقف کاذب اسباب بازی کودک خرید اینترنتی کتاب کامیونت فاو دستگاه چاپ بنر
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت